Po 5. kolejce Electrolux Cup

wtorek, 08, styczeń 2019

Po przerwie świąteczno-noworocznej wróciliśmy z rozgrywkami Żarowskiej Ligi Futsalu Electrolux Cup.

W 5. kolejce doszło do starć drużyn, które prowadzą w swoich ligach. Komplet zwycięstw i pewne wygrane sprawiły, iż pojedynek w drugiej lidze pomiędzy Detonatorami i Electrolux Żarów musiał być gratką dla zgromadzonych kibiców. Ostatecznie po bardzo szybkim i emocjonującym meczu górą piłkarze Electrolux Żarów, którzy pokonali swojego głównego rywala do mistrzowskiej korony 5:2.

Wśród pierwszoligowców najbardziej emocjonującym spotkaniem była konfrontacja liderujących AUTO-SHOP Żarów z Wektorem Świdnica. Pięć minut przed zakończeniem meczu ze zwycięstwa mogli się cieszyć świdniccy piłkarze. Dwa celne trafienia zawodników AUTO-SHOP Żarów sprawiły, iż mecz zakończył się remisem 4:4. Z takiego rezultatu skorzystał Perlaże RAKSERWIS, który w bezpośrednim pojedynku pokonał KKZ Zaskoczonych Żarów 7:3 i zbliżył się do prowadzącej dwójki.

6. kolejka Electrolux Cup już w najbliższą sobotę 12 stycznia. Początek pierwszego meczu w hali sportowej GCKiS w Żarowie o godz. 15:20. ZAPRASZAMY!!!

Tabele, statystyki, terminarze dostępne na oficjalnej stronie internetowej rozgrywek: www.electroluxcup.zarow.pl

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów