Zatańczmy wspólnie dla Wiktora!

piątek, 06, kwiecień 2018

Zumba, trampoliny, aerobic, pokazy taneczne to tylko niektóre atrakcje, które czekają na WAS podczas akcji charytatywnej zorganizowanej dla małego żarowianina Wiktora Rajczakowskiego.

U tego radosnego pięciolatka zdiagnozowano i przeprowadzono zabieg usunięcia guza mózgu komory IV. Obecnie maluch poddawany jest leczeniu za pomocą chemioterapii na oddziale onkologicznym w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. Czeka go długotrwałe i trudne leczenie.

Charytatywną zabawę rozpoczynamy 21 kwietnia o godzinie 12.00 w hali sportowej GCKiS w Żarowie i bawimy się do 15.30.


Tego dnia będzie można spróbować swoich sił na trampolinach, zmierzyć się z zumbą czy po prostu potańczyć - mówi główny organizator i pomysłodawca całej akcji Paulina Denker Jarosz. Pakiet startowy to jedyne 10 zł. Każdy zakupiony pakiet to również szansa na wylosowanie cennych nagród.

Podczas imprezy odbędą się również gry, zabawy i konkursy dla najmłodszych, w których do wygrania czeka wiele atrakcyjnych fantów. Na miłośników słodkości będzie czekała kawiarenka, stoiska z pysznymi ciastami, watą cukrową oraz popcornem. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na leczenie chorego chłopca.

Do wspólnej zabawy zapraszają główni organizatorzy: Kids Dance oraz Bajkowe Przedszkolne. Akcję wspiera Burmistrz Miasta Leszek Michalak, Gminne Centrum Kultury i Sportu, Electrolux Żarów, Daicel Safety Systems Europe, FRANC TEXTIL.

Już wielokrotnie pokazaliście, że można na WAS liczyć. Wierzymy, że i tym razem Żarowianie staną na wysokości zadania i wspólnymi siłami sprawimy aby chłopczyk w pełni sprawnie mógł wkroczyć z powrotem na tory dzieciństwa.

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów

tel./fax. 74 8580-753, lub tel. 74 8580-187

2011 Zatańczmy wspólnie dla Wiktora!. Copyright © 2012 All rights reserverd.
Powered by Joomla 1.7 Templates