Senyor Rici z występami w Mieroszowie

środa, 17, kwiecień 2019

Dnia 2019.01.26 w Złotym Stoku odbył się ”Jarmark Wielkanocny”. W Przeglądzie w tym roku wzięło udział bez mała 400 osób z 29 zespołów. Na scenie Mieroszowskiego Centrum Kultury można było zobaczyć:

  1. Przegląd grup wokalnych seniorów

  2. Stoiska z lokalnymi produktami oraz ozdobami świątecznymi

  3. Pyszne jedzenie z polski i czech

  4. Oraz grzane wino

 

Na scenie wystąpiły zespoły ludowe, folklorystyczne, zespoły śpiewacze, zespoły artystyczne, chóry seniora. Przegląd rozpoczął się od godziny 12-tej a zakończył wspólnym koncertem finałowym o godzinie 16.30. W przeglądzie wystąpiły między innymi zaprzyjaźnione z nami następujące zespoły:

Zespół senioralny z Mieroszowa, Strzegomia. W programie wystąpiły również pięknie prezentujące się dziewczęta w tańcu Flamenco. Nie brakło też tematów lirycznych, nastrojowych wyśpiewanych przez regionalnego Barda.

Każdy koncert Mieroszowski charakteryzuje atmosfera przyjaźni wspólnego dzielenia się dorobkiem artystycznym i nie przeszkadza w żadnym wypadku aura, która bywa kapryśna. Po raz kolejny w atmosferę śpiewnych pań z zespołu „Senyor Rici”, wpisują się laureatki tegorocznej edycji konkursu „Śpiewamy z jajem”, który odbył się w MDK Świdnickim.

Dziewczęta „Młodzieżowej orkiestry nienadętej” - Agnieszka, Wanesa, Oliwia już nie pierwszy raz śpiewają klimaty razem z seniorami. Warto wspomnieć o najmłodszej wykonawczyni Patrycji, która śpiewa w Senyor Ritach razem ze swoją babcią. Jak widać jest to już zespół wielopokoleniowy:)

Wypada nam złożyć życzenia pogody ducha, Wszelkiej Radości płynącej od Zmartwychwstałego Chrystusa. Niech Wielki Tydzień oraz refleksja zeń płynąca będzie towarzyszem naszego życia. „Młodzieżowa Orkiestra Nienadęta” oraz „Senyor Rici” wraz z dyrygentem Ryszardem Fidlerem

 

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów

tel./fax. 74 8580-753, lub tel. 74 8580-187

2011 Senyor Rici z występami w Mieroszowie. Copyright © 2012 All rights reserverd.
Powered by Joomla 1.7 Templates