Senyor Rici w Bożygniewie

czwartek, 18, październik 2018

Koncert rozpoczęli pensjonariusze wyśpiewując między innymi takie szlagiery jak: „Hej górol jo se górol” czy też „Szła dzieweczka”. Następnie wystąpiła młodziutka wokalistka Weronika Niedźwiedzka z klasy wokalnej GCKiS ze wzruszającą piosenką dotyczącą problematyki związanej z ludzkimi nałogami.

Po tym występie Weronika została na scenie z zespołem kameralnym „SENYOR RICI”, występując w energetycznym trwającym ponad godzinę koncertem. Koncert przebiegał pod nazwą „Słowa na kwiaty zamieniać chcę”. 


Jak zwykle te przyjemne chwile, spędzone przy tematach, góralskich, cygańskich oraz biesiadnych dały chwilę radości i wytchnienia. Atmosfera tego dnia nacechowana była nawiązaniem nowych przyjaźni i po raz kolejny zespół udowodnił że wiek senioralny nie musi być tylko jesienią życia. W koncercie usłyszeliśmy między innymi takie utwory jak: „Oj zagraj mi muzyczko”, „Bando, bando”, „Leci sarna” czy też „Dzieci Pireusu”. Po koncercie zespół razem z pensjonariuszami podzielili się swoimi wrażeniami przy kawie, herbacie i ciastach. Nasz zespół został zaproszony do udziału w Andrzejkach organizowanych przez DPS w Bożygniewie.

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów

tel./fax. 74 8580-753, lub tel. 74 8580-187

2011 Senyor Rici w Bożygniewie. Copyright © 2012 All rights reserverd.
Powered by Joomla 1.7 Templates