Dzień Kobiet z Kabaretem Młodych Panów

środa, 14, marzec 2018

To był wyjątkowy Dzień Kobiet w Żarowie. Kabaret Młodych Panów, który wystąpił w żarowskim Gminnym Centrum Kultury i Sportu z okazji Dnia Kobiet rozbawił zgromadzoną publiczność do łez. Znani z licznych programów telewizyjnych artyści porwali żarowską publikę, dając niesamowite show.

Wszystkich uczestników tłumnie zgromadzonych w hali sportowej Gminnego Centrum Kultury i Sportu przywitali gospodarze imprezy: burmistrz Leszek Michalak, przewodniczący Rady Miejskiej Roman Konieczny i dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu Tomasz Pietrzyk. - Składamy Wam, drogie Panie, najserdeczniejsze życzenia za Wasze zaangażowanie, cierpliwość i mądrość. I dziękujemy Wam, że czynicie ten świat piękniejszym i lepszym. Kochamy Was - składał życzenia wszystkim paniom burmistrz Leszek Michalak. Tradycyjnie nie zabrakło także dowcipów i żartów przygotowanych z okazji Dnia Kobiet przez przewodniczącego Rady Miejskiej Romana Koniecznego.

>>> Zdjęcia


Przy okazji świętowania w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Żarowie można było także wesprzeć leczenie Julii Malik z Żarowa podczas akcji charytatywnej "Uśmiech dla Julki". Każdy, kto zechciał wspomóc leczenie chorej dziewczynki mógł wrzucić swoje datki do puszek wolontariuszy. Zbiórkę charytatywną zorganizował Komitet Społeczny Julii Malik. Partnerami akcji była Gmina Żarów, Gminne Centrum Kultury i Sportu oraz Żarowska Wspólnota Samorządowa. W sumie udało się uzbierać 4566,08 złotych i 2 euro.

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów

tel./fax. 74 8580-753, lub tel. 74 8580-187

2011 Dzień Kobiet z Kabaretem Młodych Panów. Copyright © 2012 All rights reserverd.
Powered by Joomla 1.7 Templates