Z aparatami wyruszą w miasto

czwartek, 11, sierpień 2016

Na sobotę, 20 sierpnia zaplanowano kolejny spacer fotograficzny po ulicach Żarowa. Pierwsza edycja zgromadziła jedenastu uczestników.

Fotografujesz, a może chcesz zacząć przygodę z fotografią? Masz super lustrzankę, a może tylko smartfona z aparatem fotograficznym? Nie ma to większego znaczenia. Wystarczy, abyś podczas spaceru fotograficznego miał ze sobą urządzenie rejestrujące obraz: smartfony, lustrzanki, bezlusterkowce i kamery mile widziane.

Uczestnicy spacerów fotograficznych tworzą w ten sposób wyjątkowy album internetowy Żarowa. - Chcemy, aby to mieszkańcy, goście z sąsiednich miast pokazali Żarów, takim jakim go widzą – mówi Tomasz Pietrzyk, zastępca dyrektora Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie i dodaje – Nie narzucamy konkretnego zadania. Chcemy, aby fotografujący wykazali się kreatywnym spojrzeniem na otaczającą ich rzeczywistość. Na pewno na konkretne tematy przyjdzie jeszcze czas podczas kolejnych spacerów fotograficznych.

Start zaplanowano na sobotę, 20 sierpnia o godzinie 10:00 spod Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ulica Piastowska 10a.

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów

tel./fax. 74 8580-753, lub tel. 74 8580-187

2011 Z aparatami wyruszą w miasto. Copyright © 2012 All rights reserverd.
Powered by Joomla 1.7 Templates