4. Żarowskie Biegi Strefowe

 Po raz czwarty biegaczki i biegacze powalczą o triumf w Żarowskich Biegach Strefowych. Organizator Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie przygotował w tym roku wiele nowinek.Głównym sponsorem sportowego wydarzenie jest niezmiennie Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK" oraz projekt WSSE Aktywnie. Właśnie ruszyły zapisy!


Z okazji osiemnastolecia żarowskiej podstrefy Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Invest-Park" już 22 września wszyscy miłośnicy będą mogli spróbować swoich sił. Na najlepszych biegaczy na dyst. 5 oraz 10 km czekają nagrody finansowe. W tegorocznej edycji powstało dużo nowych kategorii. Po raz pierwszy w historii biegu osoby, które zdecydują się wystartować w obydwu dystansach sklasyfikowani zostaną w "Żarowskiej piętnastce". Dodatkowo w biegu głównym na dystansie 10 km zobaczymy na trasie małżeństwa. Oprócz klasyfikacji drużynowej firm działających w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej "Invest-Park" wyłoniony zostanie najlepszy zawodnik i zawodniczka strefy na dystansie 10 km.
Start zaplanowano przy ul. Armii Krajowej. Biegi dla dzieci odbędą się na boisku lekkoatletycznym przy Szkole Podstawowej w Żarowie (ul. 1 Maja 2), tam też zlokalizowane będzie miasteczko biegowe, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.
W ubiegłorocznych zawodach na dystansie głównym 10 km zwyciężył Marokańczyk Elasri Abderrahim z czasem 00:32,10. W kategorii pań najlepsza okazała się Krystyna Kolomiets z Ukrainy (00:39,20). Rekord trasy należy do Mateusza Demczyszaka, która na pokonanie 10 km potrzebował 30 minut i 48 sekund.


Zapisy na portalu www.datasport.pl
>>> 10 KM
>>> 5 KM 

>>> Biegi dla dzieci - komunikat - plik. PDF

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów

tel./fax. 74 8580-753, lub tel. 74 8580-187

2011 4. Żarowskie Biegi Strefowe. Copyright © 2012 All rights reserverd.
Powered by Joomla 1.7 Templates