Chlebowzięci, czyli konkurs na najlepszy chleb domowego wypieku

wtorek, 17, sierpień 2021

Już po raz piąty w zabytkowym młynie w Siedlimowicach zostanie zorganizowany Festiwal Mąki. A tym samym kolejny raz amatorzy domowego wypieku chleba będą mogli wziąć udział w konkursie Chlebowzięci.

Pieczesz chleb, uważasz, że robisz to dobrze? Ten konkurs jest dla ciebie. Po raz kolejny Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na Najlepszy Chleb Domowego Wypieku „Chlebowzięci”. Konkurs organizowany jest w ramach V Festiwalu Mąki. W tym roku po raz kolejny przyznana zostanie nagroda specjalna dla najlepszego piekarza z terenu gminy Żarów.Uczestnikami konkursu mogą być osoby wypiekające amatorsko chleb w warunkach domowych. Każdy miłośnik domowego wypieku może zgłosić jeden chleb o dowolnej gramaturze. Ocenie będzie poddawany smak, kolor i zapach. Jury także będzie brało pod uwagę wrażenie ogólne chlebów.

Laureatów poznamy 28 sierpnia podczas V Festiwalu Mąki, który organizowany jest na terenie gminy Żarów w zabytkowym i wciąż działającym młynie w Siedlimowicach.

>>> Regulamin

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów

tel./fax. 74 8580-753, lub tel. 74 8580-187

2011 Chlebowzięci, czyli konkurs na najlepszy chleb domowego wypieku. Copyright © 2012 All rights reserverd.
Powered by Joomla 1.7 Templates